Kontaktní osoby

Vedení společnosti

Jan Vokoun
jednatel - ekonomický ředitel
  281 868 122
  vokoun@vokpok.cz

Tomáš Pokorný
jednatel - provozní ředitel
  281 868 122
  pokorny@vokpok.cz

Ondřej Brokl
jednatel - obchodní ředitel
  602 278 593
  brokl@vokpok.cz

Tomáš Pokorný ml.
jednatel - technický ředitel
  734 818 112
  tpokorny@vokpok.cz

Obchod

Martin Mach
obchod - zpracování zakázek
  606 347 790
  mach@vokpok.cz

Anna Manová
obchod - zpracování zakázek 
  602 308 734
  manova@vokpok.cz

Ondřej Jaroš
obchod - zpracování zakázek 
  602 315 297
  jaros@vokpok.cz

Výroba

Tomáš Černohorský
vedoucí výroby
  606 621 256
  cernohorsky@vokpok.cz

Projekce

Tomáš Ryba
vedoucí projektant
  281 868 122
 ryba@vokpok.cz

Jiří Severa 
projektant technik
  281 868 122
  severa@vokpok.cz

Sklad, expedice

Radek Benda
vedoucí skladu
  724 541 482
  benda@vokpok.cz

Administrativa

Jitka Pokorná
asistentka, fakturantka
  724 364 459
  pokorna@vokpok.cz

Ludmila Vokounová
mzdová účetní 
  606 560 137
  vokounova@vokpok.cz

Eva Marková
finanční účetní
  605 296 301
  markova@vokpok.cz